Підручний програв 33 позиції, але став найкращим у збірній України на Кубку світу з біатлону

1,9 т.
Дмитро Підручний

У німецькому Рупольдингу гонкою переслідування серед чоловіків на 12.5 км завершилася програма 6-го етапу Кубку світу з біатлону. Збірна України була представлена Артемом Примою, Дмитром Підручним, Антоном Дудченком та Богданом Цимбалом.

Найкращим серед наших спортсменів став Підручний, незважаючи на те, що 30-річний тернополянин фінішував 40-м.

Діма, посівши напередодні в спринті 7-е місце, мав добрі шанси на подіум, але жахлива стрільба не дозволила українцю розраховувати на високий результат.

Богдан Цимбал.

В інтервалі десятки закінчили виступ та решта українських біатлоністів. Артем Пріма закінчив пасьют 42-м, Богдан Цимбал – 46-м, а Антон Дудченко 51-м.

Артем Прима.

Перемогу в перегонах перебув француз Кантен Фійон-Має. Другим став представник РФ Олександр Логінов. Третє місце посів білорус Антон Смольський.

Результати гонки
Підсумковий протокол

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше завершився жіночий пасьют, у якому Валентина Семеренко не вийшла на старт.

Напередодні чоловіча естафета ознаменувалася гігантською сенсацією. На старті гонки збірна Франції пішла на штрафне коло, поставивши себе у неймовірно складну ситуацію.

Цимбал та Дудченко в естафеті

На день раніше жіноча збірна України провалилася в естафеті. Ірина Петренко (Варвінець), Юлія Джима, Валентина Семеренко та Анастасія Меркушина посіли 9-е місце.