На Кубку світу з біатлону відбувся чоловічий спринт: де Україна

Дмитро Підручний

Збірна України з біатлону невдало виступила в чоловічому спринті в перший день 10-го етапу Кубку світу з біатлону, який проходить у шведському Естерсунді.

Першим на дистанцію вийшов капітан нашої національної команди Дмитро Підручний та припустився по одній помилці на кожному з рубежів. Це дозволило йому посісти 34-те місце та показати найкращий результат серед наших співвітчизників.

Артем Прима провалив стрільбу, промахнувшись чотири рази та втративши шанси зачепитися за потрапляння в гонку переслідування.

Богдан Цимбал, Антон Дудченко краще проявили себе на стрільбі, але продемонстрували не найкращу швидкість ходу, тому також не зуміли поборотися за високі місця. Артем Тищенко єдиним серед українців "зробив нуль" на вогневих рубежах, але опинився на 57-й позиції.

Переможцем гонки став італієць Лукас Хофер, який подолав 10 км за 22:27,1. "Срібло" завоював швед Себастьян Самуельсон (+4,0), а "бронзу" – норвежець Тар'єй Бьо (+14,4).

Результати чоловічого спринту

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна провалила жіночий спринт на старті 10-го етапу Кубку світу, а росіянка Ірина Казакевич розплакалася в прямому ефірі після того, як посіла 100-те місце та встановила антирекорд в історії біатлону РФ.