На Кубку світу з біатлону відбулися індивідуальні перегони: де українки

2,7 т.

Українські біатлоністки невдало виступили в індивідуальних перегонах на етапі Кубка світу в італійському Антхольці. Наші спортсменки не змогли чисто пройти вогневі рубежі та потрапити до топ-30.

Найкращою у складі "жовто-синіх" стала Ірина Петренко, яка посіла 32-ге місце. Для неї цей результат був найкращим у некомандних перегонах цього сезону.

Жулья Сімон посіла друге місце.

Хороші шанси на потрапляння до топ-15 мала Анастасія Меркушина. Сумчанка подолала три вогневі рубежі з одним промахом і перед вирішальною стрільбою йшла 13-ю. Проте два промахи відкинули біатлоністку на підсумкове 37-ме місце.

Біатлоністки на стрільбищі.
Жюстін Бреза виграла гонку.

Лідер української збірної Юлія Джима провалила гонку, пустивши в "молоко" одразу сім пострілів. У фінішному протоколі наша співвітчизниця стала 80-ю.

Зазначимо, що одна з найкращих біатлоністок планети Ліза Віттоцці посіла четверте місце з кінця. Італійка припустилася відразу 12 промахів та відстала від переможниці на 13 хвилин.

Результати індивідуальних перегонів у жінок.
Ліза Віттоцці провалила гонку.

"Золото" перегонів узяла француженка Жюстін Бреза. Її співвітчизниця Жулья Сімон завоювала "срібло". А бронзова нагорода дісталася Моні Брурссону зі Швеції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українську біатлоністку Катерину Бех не допустили до участі на чемпіонаті Європи.