Є медаль! Українки провели блискучу гонку на Кубку світу з біатлону

42,6 т.
Юлія Джима

У Шведському Естерсунді триває 1-й етап Кубка світу з біатлону. Українка Юлія Джима завоювала бронзову медаль в індивідуальній гонці, встановивши особистий рекорд.

Наша співвітчизниця блискуче провела всі чотири вогневі рубежі, не допустивши жодного промаху. Крім того, 27-річна киянка продемонструвала ідеальний хід по трасі, поступившись лише білоруської спортсменці Надії Скардіно і норвежці Сюнневе Сулемдаль.

Читайте: 1-й етап Кубка світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Підтримала почин співвітчизниці Валя Семеренко (4 місце), відставши від подіуму всього на 19 секунд.

Решта біатлоністки збірної України не так успішно виступили.

Ірина Варвинець з чотирма нулями перетнула фінішну лінію лише 28-й. Анастасія Меркушина (2 промахи) 37-я, Віта Семеренко (3 промахи) 40-я, а Олена Підгрушна (3 промахи) 58-я.

Нагадаємо, що напередодні в одиночній змішаній естафеті Україна фінішувала в шістці найсильніших , а в класичній змішаній естафеті "синьо-жовті" увійшли в десятку.