2-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

49,2 т.

В австрійському містечку Гохфільцен із 13 до 15 грудня проходить 2-й етап Кубка світу з біатлону.

Склад збірної України зазнав змін. У чоловіків місце в складі втратив Тарас Лесюк. У жінок на Кубок IBU вирушили Анастасія Меркушина та Надія Бєлкіна. Повернулася в основну збірну Олена Підгрушна.

Чоловіки: Дмитро Підручний, Артем Прима, Артем Тищенко, Руслан Ткаленко, Антон Дудченко

Жінки: Юлія Джима, Віта Семеренко, Дар'я Блашко, Валя Семеренко, Олена Підгрушна

Українські любителі біатлону можуть подивитися гонки в прямому ефірі. Трансляцію організовує телеканал "UA:Перший".

Також за всіма подробицями змагань у HD-якості можна стежити на цифровій платформі "UA:Бiатлон". Крім того, кубкову першість транслює "Eurosport 1", "Білорусь 5" і "Матч ТВ".

Читайте: 1-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 1-му етапі чоловіча збірна України продемонструвала в естафеті найкращий результат за останні 2 роки, посівши 6-е місце.

5 грудня в індивідуальній гонці Юлія Джима, стартувавши 74-ю, змогла фінішувати на другому місці, створивши справжню сенсацію.

У синглміксті Україна завоювала "дерев'яну" медаль, фінішувавши 4-ю.

Потім наша команда в складі Віти Семеренко, Дар'ї Блашко, Артема Прими та Тараса Лесюка посіла 15-е місце в змішаній естафеті.