6-й етап Кубку світу з біатлону: результати та звіти

Кубок світу з біатлону

У німецькому Рупольдингу на знаменитій "Хімгау-Арені" 12 січня відбувся 6-й етап Кубку світу з біатлону. Спортсмени з усієї планети змагалися у трьох дисциплінах: спринт, естафета та гонка переслідування.

Рупольдинг – традиційне баварське село, яке розташоване в зеленій долині біля підніжжя 1670-метрової гори Раушберг, на молочних фермах.

Біатлонний стадіон у Рупольдингу

Усі любителі біатлону з України могли підтримати своїх фаворитів біля екранів ноутбуків, смартфонів, телевізорів та інших мультимедійних пристроїв. Прямі трансляції організував телеканал "UA: Перший", який доступний у цифровому ефірі T2 та на медіа-платформі Megogo. Крім того, гонки показує Eurosport, російський "МатчТВ" та "Білорусь 5".

15:45. Гонка переслідування, 12,5 км (чоловіки) / ЗВІТ

"Хімгау-Арену" не можна назвати дуже успішною для наших спортсменів. За роки незалежності збірна України виборола тут 16 медалей Кубку світу. Цей стадіон у п'ятірці найбільш медальних для "жовто-синьої" команди.

Як повідомляв OBOZREVATEL, попередній етап пройшов в Обергофі. Збірна України змогла здобути першу медаль у сезоні. Відзначилися Блашко й Тищенко у суперміксті.

Дар'я Блашко бігла заключний етап

Як повідомляв OBOZREVATEL, росіянин Олександр Логінов безглуздо позбавив себе медалі. Перед 4-ю стрільбою він мав перевагу в 50 секунд над усіма переслідувачами, але став лише п'ятим.

Олександр Логінов

Нагадаємо, що російські біатлоністи цього сезону кілька разів ставали учасниками курйозних ситуацій.

Євген Гараничев стартував із запізненням

Так Євген Гараничев запізнився на старт спринтерських перегонів 1-го етапу Кубку світу. Замість 116-го місця, 33-річний біатлоніст стартував 117-м із відставанням у 35 секунд.

Едуард Латипов

До цього Едуард Латипов забув фінішувати і поїхав далі на дистанцію. Зрештою спортсмен втратив шанси на високе місце.​

Нігматулліна фінішувала 82-ю у спринті.

7 січня російська біатлоністка Уляна Нігматулліна отримала серйозне покарання, забувши пройти один із штрафних кіл, а вболівальники затаврували її ганьбою.