Чемпіонку світу з України вирішили не пускати на гонку Кубку світу з біатлону

168,1 т.
Дар'я Блашко

Біатлоністка збірної України Дар'я Блашко не вийде на старт у жіночiй гонці переслідування на 2-му етапі Кубку світу в Естерсунді. За рішенням тренерського штабу вона пропустить це змагання та готуватиметься до старту в естафеті, повідомляє Суспільне.

Тож стартувати у переслідуванні мають дві українки – Юлія Джима та Валентина Семеренко.

Дар'я Блашко на вогневому рубежі
Естерсунд приймає другий етап Кубка світу з біатлону.

Старт-лист на жіноче переслідування: позиції українок (початок о 14:00)

19. Юлія Джима +1 хвил.

49. Дар'я Блашко +1:51 (не стартуватиме)

60. Валентина Семеренко +2:05

Біатлонний стадіон в Естерсунді.
Дар'я Блашко під час естафети

Першою в пасьюті стартуватиме Ліза Тереза Гаузер, через 13-14 секунд після неї розпочнуть гонку Ельвіра Еберг та Ганна Сола.

Дар'я Блашко не вийде на пасьют

В інтервалі хвилини від Гаузер почнуть гонку 18 біатлоністок, а останньою на старт має вийти Валентина Семеренко.

Блашко раніше виступала за Білорусь

Раніше Дарина представляла Білорусь. На чемпіонаті світу серед юніорів 2015 року, що проходив у Раубичах, Блашко стала дворазовою чемпіонкою серед спортсменок до 19 років. Вона здобула перемоги в спринті та в естафеті, у команді з Анною Сола та Дінарою Алімбековою.

Біатлоністка на вогневому рубежі.
Блашко виграла чемпіонат світу серед юніорів

Нагадаємо, що Блашко, яка у 2019 роцi отримала громадянство України, виграла чемпіонат України у спринті та перегонах переслідування. Змагання відбулися у селі Яворів (Сянки) Львівської області.