Браво! Українка виграла "золото" на чемпіонаті Європи з біатлону, обігнавши конкурентку на 0,5 секунди

7,5 т.
Браво! Українка виграла 'золото' на чемпіонаті Європи з біатлону, обігнавши конкурентку на 0,5 секунди

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина у драматичній боротьбі виграла "золото" чемпіонату Європи, який у ці дні відбувається у швейцарському Ленцерхайде. Наша співвітчизниця тріумфально завершила спринтерську гонку, випередивши найближчу переслідувачку на півсекунди.

Меркушина, яка два дні тому виглядала не дуже переконливо в "індивідуалці", у спринті показала себе з найкращого боку. 28-річна тернополянка чудова йшла по дистанції, при цьому розбивши на двох вогневих рубежах усі 10 мішеней.

На останній відрізок траси Меркушина пішла лідером, проте показники її суперниць із Швеції та Німеччини були практично ідентичними. У результаті українка зуміла вирвати перемогу, випередивши на півсекунди Тільду Йоханссон та 1,8 секунди Ванессу Хінц.

Це "золото" стало лише другим для Анастасії на дорослому рівні. П'ять років тому вона виграла спринт на Кубку IBU у Ріднау. Окрім того, завдяки перемозі Меркушиної Україна перемістилася на сьоме місце у Кубку націй.

Раніше на ЧЄ з біатлону 2023 року українці Юлія Джима та Антон Дудченко стали віцечемпіонами в індивідуальних перегонах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, норвезький біатлоніст Ендре Стрьомсгейм виграв "золото" чемпіонату Європи та написав "Слава Україні!".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!