Український біатлоніст відіграв 37 місць, стартувавши останнім у гонці Олімпіади-2022

38,0 т.
Антон Дудченко видав чудову гонку

Чоловічою гонкою переслідування на 12,5 км продовжилася програма біатлонного турніру на Олімпіаді-2022 у Пекіні. Збірна України була представлена Дмитром Підручним, Артемом Примою та Антоном Дудченком.

Дудченко продемонстрував найбільший прогрес серед наших співвітчизників. 25-річний сумчанин, незважаючи на 2 промахи, показав відмінну швидкість і зміг відіграти 37 місць порівняно зі стартом. В результаті Антон завершив пасьют 23-м.

Антон Дудченко.

Підручний вже на перших двох вогневих рубежах "настріляв" три промахи, що відкинуло його на 16-те місце з відставанням більш ніж у 2 хвилини.

У стрільбі стоячи Дмитро проявив себе також не найкращим чином. У результаті 5 неточних пострілів та фініш на 13-й позиції.

Дмитро Підручний.

Артем Прима став 18-м.

Останнє коло ознаменувалося драматичною розв'язкою, де перемогу здобув француз Кантен Фійон Має, а російський біатлоніст Едуард Латипов втратив срібну медаль, віддавши її єдиним промахом на 4-му вогневому рубежі Тар'єй Бьо.

Результати гонки

Як повідомляв OBOZREVATEL, досі найвищим досягненням України в біатлоні на Олімпійських іграх-2022 залишається 8-е місце Юлії Джими у жіночому спринті. Киянка чудово провела свою гонку.

Українська біатлоністка Юлія Джима на ОІ-2022.

Наступним у програмі біатлону на Іграх-2022 заплановано чоловічу естафету. Змагання відбудеться у вівторок, 15 лютого.

Чоловіча естафета відбудеться 15 лютого

Біатлоністи стартуватимуть об 11:00. Вже опубліковано розклад трансляцій.

Дмитро в олімпійському селі.

Напередодні відбувся чоловічий спринт, де було встановлене історичне досягнення.

Йоганнес Тінгнес Бе виграв спринт

Нагадаємо, що у 20-кілометровій індивідуальній гонці Підручний із трьома неточними пострілами посiв лише 18-е місце.

Також OBOZREVATEL нещодавно розповідав про головну вболівальницю Дмитра – його дружину Ольгу Полещикову.