Київська біатлоністка виграла Кубок Норвегії

6,3 т.

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала "золото" на передсезонному турнірі в норвезькому Шушене, вигравши гонку із загальним стартом. Срібну медаль завоювала німкеня Франциска Пройс, "бронза" у Тіріл Екхофф (Норвегія). 25-річна киянка не дуже вдало стріляла, допустивши промах на перших двох вогневих рубежах і два промахи на третьому, але на заключній стрільбі відстрілялася чисто, в той час як обидві конкурентки по разу промахнулися.

Читайте: Збірна Росії з біатлону виступатиме з гвинтівками Калашникова

Інші представниці України завершили гонку далеко за межами першої десятки. Ірина Варвинець фінішувала 16-й, Ольга Абрамова - двадцять третя, Анастасія Меркушина - 38-й, Сніжана Тісеева - 44-й, Валентина Семеренко не стартував, а її напарниця по команді Олена Підгрушна вийшла на старт, але не фінішувала, зійшовши з траси після 4-х промахів на третій стрільбі.

Дивіться: До сезону готові! Збірна України з біатлону представила нову форму: фото обновки

Нагадаємо, що перший етап Кубка світу-2016 з біатлону стартує 29 листопада в шведському Естерсунді. У перший день змагання відбудуться змішані естафети - звичайна і одиночна.