Спринт Кубка світу з біатлону перетворився на тортури для українських уболівальників

24,7 т.

У четвер, 4 лютого, в канадському Кенморі в рамках 7-го етапу Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий спринт. Трансляція з Америки через технічні проблеми із сигналом переривалася безліч разів, перетворилася для уболівальників Європи на справжні тортури, і завадило українським глядачам спостерігати фініш трьох наших біатлоністів в топ-30.

Читайте: Курйоз року: українець серйозно осоромився на чемпіонаті світу з біатлону

Всі три українця допустили по одному промаху на лежанні, але чисто відстріляли стійку. Лише Сергій Семенов показав більш-менш гідну швидкість, що дозволило йому закінчити змагання 13-м. Артем Прима приїхав до фінішу 17-м, а Олександр Жирний замкнув кращу тридцятку.

Віталій Кільчицький посів 32-е місце (1 промах), а єдиний українець, відстрілявся точно Артем Тищенко, став 62-м.

Гонку виграв француз Мартен Фуркад, на другому місці росіянин Антон Шипулін. Представник Німеччини Симон Шемпп замкнув трійку найсильніших.

Читайте: Де дивитися 7-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Етап в Канаді продовжиться в п'ятницю, 5 лютого, жіночим спринтом. Дівчата свій бій почнуть о 20:15 за київським часом.