Україна завоювала "бронзу" на естафеті Кубка світу з біатлону

61,2 т.
Україна завоювала 'бронзу' на естафеті Кубка світу з біатлону

В австрійському Хохфільцені відбулася жіноча естафета другого етапу Кубка світу з біатлону. Збірна України в драматичній боротьбі завоювала "бронзу".

Першою з нашої команди стартувала Юлія Джима. Один промах на лежанні дозволив їй вийти з біатлонного стадіону шостою, відстаючи від першого місця на 8.8 секунд. А ідеальна стрілянина стоячи і зовсім вивела українку в лідери. Правда, на трасі Юля програла одну позицію і передала естафету Ользі Абрамової другою.

Читайте: 2-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій, результати

Лежачи Оля закрила п`ять мішеней з шести спроб і повернулася в гонку четвертою. Стійка далася Абрамовій гірше - їй довелося використовувати два доппатрона, і це відкинуло Україну на 9-те місце. Проте відмінний хід на трасі дозволив Ользі піднятися перед переданням естафети в шістку.

Читайте: Лідер збірної України "потрапив у полон" росіян на Кубку світу з біатлону

Валя Семеренко витримала темп лідерів, але на лежанні допустила два промахи і опустила команду на 7-му позицію, вийшовши із стрільбища з відставанням від першого місця в півхвилини. Стоячи українка відправила всього один патрон "в молоко", повернувшись на трасу вже 4-ю.

Олена Підгрушна прийняла від Валі естафету третьою, програючи німкені Францисці Пройс, що лідирувала, всього 12 секунд. У стрільбі лежачи наш капітан допустила два промахи і відкотилася на 4-те місце.

Читайте: Збірна України здивувала в спринті на Кубку світу з біатлону

На стійці Підгрушна з шести патронів закрила всі мішені і пішла з біатлонного стадіону всього в секунді відставання від білоруски, що йшла третьою. Проте, на трасі Олена обійшла опонентку, прийшовши до фінішу третьою. Переможцями естафети стала команда Італії, срібні медалі завоювала Німеччина.

Нагадаємо, сьогодні також відбудеться чоловіча естафетна гонка. Початок о 15:30.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що Україна видобула "золото" на Кубку Європи з біатлону.