Українки показали ідеальну стрілянину в спринті Кубка світу з біатлону

7,1 т.

У словенській Поклюці завершилася жіноча спринтерська гонка третього етапу Кубка світу з біатлону. Відразу дві українки - Валя Семеренко та Ірина Варвинець - показали ідеальну стрільбу, проте низька швидкість на трасі не дозволила нашим дівчатам поборотися за медалі.

Кращою серед українських біатлоністок стала Юлія Джима, яка показала з одним промахом 19-й результат. Наш лідер Валя Семеренко стала 26-й, 23-річна Ірина Варвинець фінішувала тридцять третьою, а капітан збірної Олена Підгрушна з двома неточними пострілами приїхала 42-ю.

Читайте: Збірна України посилилася чемпіонкою на Кубку світу з біатлону

Ще дві представниці України Ольга Абрамова і Наталія Бурдига прийшли до фінішу 52-ю і 55-ю. Переможницею гонки стала чемпіонка світу Марі Дорін Абер. Француженка на останніх метрах дистанції вирвала перемогу у німкені Лаури Далмайер. "Бронза" дісталася ще одній представниці Німеччини Франциску Хільдебранд.

Читайте: Третій етап Кубка світу з біатлону: результати, розклад трансляцій

Нагадаємо, напередодні чоловіча збірна України провалила спринт.

У суботу, 19 грудня, в Поклюці пройдуть гонки переслідування. У 11:15 на трасу вийдуть чоловіки, а в 13:30 почнеться жіночий етап.