Українка відіграла 21 місце в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

28,2 т.
Юлія Джима

У чеському Нове-Місце завершилася жіноча гонка переслідування 3-го етапу Кубка світу з біатлону. Кращою серед українок стала Юлія Джима. Вона показала блискучу швидкість на трасі і з одним промахом фінішувала 13-ю, відігравши під час "пасьют" 21 місце.

Ірина Варвинець показала бездоганну стрільбу, закривши 20 мішеней з 20. Але у швидкості українка поступилася кількома суперницям, ставши 16-ю.

Лідер збірної України Олена Підгрушна відверто розчарувала. Наш капітан припустилася 5 (!) помилок і прийшла до фінішу дуетом з Анастасією Меркушиною. Українки стали 43-ю і 44-ю відповідно. Ще одна наша біатлоністка Юлія Журавок замкнула топ-50.

Читайте: 3-й етап Кубка світу з біатлону: результати, звіти, розклад трансляцій

Переможницею гонки досить несподівано стала француженка Анаіс Шевальє. Срібну медаль завоювала італійка Доротея Вірер, а "бронзу" здобула росіянка Тетяна Акімова.

Лідер загального заліку Лаура Дальмаєр вперше в нинішньому сезоні не потрапила на квіткову церемонію. Німкеня прийшла до фінішу лише 7-ю.

Нагадаємо, раніше українка показала ідеальну стрілянину в спринтерській гонці-сенсації.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що два українці увійшли до топ-20 гонки переслідування в Нове-Мєсто.