Українців підвела стрільба в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

12,7 т.
Біатлон

У німецькому Рупольдінгу відбулася чоловіча гонка переслідування на 5-му етапі Кубка світу з біатлону. Українці не змогли показати високі досягнення, зробивши багато промахів під час стрілянини.

Дмитро Підручний в неймовірно складних погодних умовах видав кращий показник у збірній України, завершивши гонку-переслідування на 18-му місці. Наш спортсмен міг претендувати на більш високі результати, якщо б не провал на першій "стійці".

У Артема Прими в гонці не склалося зі швидкістю. Незважаючи на досить високу точність пострілів, український біатлоніст фінішував лише 27-м.

Сергій Семенов гонку переслідування провалив. 28-річний уродженець Чернігова 4 рази вистрілив у "молоко". У підсумку - 46-те місце.

Читайте: 5-й етап Кубка світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Переможцем бою став неперевершений француз Мартен Фуркад. На другому місці опинився норвежець Еміль Егле Свенсен, а "бронзу" виборов представник Чехії Міхал Крчмар.

Зазначимо, що сьогодні, 15 січня, в Рупольдінгу також пройде жіночий пасьют. Старт о 15:30.

Нагадаємо, раніше Юлія Джима фінішувала 11-ю в спринті, випередивши трикратну олімпійську чемпіонку і дружину Уле-Ейнара Бйорндалена Дарину Домрачеву.