Україна виграла "бронзу" на Кубку світу з біатлону

14,0 т.
Україна виграла 'бронзу' на Кубку світу з біатлону

У четвер, 3 грудня, в рамках першого етап Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в шведському Естерсунді, завершилася жіноча індивідуальна гонка. Українки без свого лідера змогли завоювати першу медаль в новому сезоні.

Олена Підгрушна, яка цього року повернулася у великий спорт, блискуче провела свою першу гонку. Одна з найбільш титулованих біатлоністок України видобула заслужену "бронзу". Ідеально відстрілявшись на всіх чотирьох вогневих рубежах, наша спортсменка у драматичному фініші виявилася всього на 5 секунд швидше норвежки Тіріл Екхоф.

Читайте: Де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Решта українки фінішували в наступному порядку: Ольга Абрамова - 16 (1, 0, 1, 3) + 3: 14,4

Юлія Джима - 18 (1,1, 0, 1) +3: 18,9

Наталія Бурдига - 27 ( 0, 0, 0, 2) +3: 55,9

Надія Бєлкіна - 42 (0, 1, 0, 1) +4: 44,0

Яна Бондар - 60 (2,1,1,1) + 6:07 , 7

А гонку вперше у своїй кар'єрі виграла Доротея Вірер з Італії. Друге місце у француженки Марі Дорен Абер.

У суботу, 5 грудня, етап продовжиться спринтерськими гонками. Чоловіки побіжать в 12:30, а дівчата в 15:30. Нагадаємо, збірна України драматично стартувала на Кубку світу в Естерсунді. Після цього наші біатлоністи влаштували "гойдалки" на естафеті.