Українки виграли етап баскетбольної Ліги націй 3х3 U-23

2,2 т.
Збірні України з баскетболу 3х3

Жіноча збірна України U-23 з баскетболу 3х3 виграла 6-й етап баскетбольної Ліги націй, який вiдбувся в Бухаресті. Наша команда в складі Анни Сугак, Наталії Цюбик, Вероніки Любинець та Єлизавети Мітіної виграли свою групу, почавши з перемоги над Білоруссю (21:18), потім здолали Латвію (11:10), а в фінальному матчі перемогли Литву 19:15.

У фіналі в перші чотири хвилини гри на майданчику панувала рівновага. Українки виходили вперед, але латвійки їх швидко наздоганяли в рахунку. Тоді наші дівчата почали діяти ще активніше і це принесло результат.

Чоловіча та жіноча збірні України

В середині матчу, українки захопила ініціативу, яку впевнено зберегли до самого кінця.

У півфіналі команда Володимира Холопова здобула вкрай непросту перемогу над Латвією.

Матч видався дуже нервовим, команди по черзі перехоплювали ініціативу. Менше ніж за півхвилини до кінця зустрічі українські баскетболістки поступалися в рахунку – 10:9. Проте наші дівчата зуміли вирвати неймовірну перемогу – 10:11.

Як і жіноча збірна України, чоловіки теж виграли свою групу B, але в головному матчі поступилися команді Литви 20:21, яка перемогла в групі А.

Підопічні Тимура Арабаджи – Данило Кіч, Олег Бондаренко, Владислав Фролов і Яків Титов добре почали матч, повівши в рахунку спочатку – 3:0, потім – 6:3. Проте литовці швидко зібралися і вирівняли гру.

Під кінець гри команди по черзі перехоплювали ініціативу, а за пів хвилини до фіналу протистояння рахунок на табло був рівним – 20:20.

Утім, литовці змусили українців сфолити і реалізували один із двох штрафних кидків. Це і принесло їм перемогу – 21:20.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві завершився фінальний етап літнього чемпіонату України з баскетболу 3х3.