Збірна України з баскетболу зазнала прикрої поразки у 2-му турі відбору Кубка світу-2019

18,1 т.
Україна - Туреччина

Чоловіча збірна України з баскетболу у 2-му турі кваліфікації Кубка світу-2019 прикро програла Туреччині. Матч у Києві із переповненими трибунами Палацу спорту завершився з рахунком 60:67.

Читайте: Ветеран збірної України забив фантастичний м'яч "млином" у відборі Кубка світу-2019

Збірна Туреччини з перших секунд захопила ініціативу і щоразу організовувала гострий прорив під кільце. Нашим баскетболістам не вистачало швидкості, в атаках позначалося стартове хвилювання, і кілька поспіль атак українці не могли завершити напад кидком.

У другій десятихвилинці малюнок не змінився. Україна неквапливо розігрувала м'яч і агресивним, різким туркам не становило жодних проблем успішно захищатися. За 3:30 хвилини "синьо-жовті" не змогли набрати жодного очка з гри.

Лише за три хвилини до завершення першої половини завдяки самовідданим діям Сергія Гладиря змогли вперше в матчі вийти вперед. У час, що залишився йшли "гойдалки", де то одна, то інша команда виходила вперед, але сирена на перерву все таки зафіксувала позитивну для нас різницю: 28:27.

Друга половина також не відрізнялася особливою результативністю. Гравці збірної Туреччини боялися лізти під кільце і неточно атакували з периметра, а у наших співвітчизників ніяк не виходило налагодити приціл і вони промахувалися в простих ситуаціях.

Проблеми з реалізацією трохи виправили індивідуальні дії Гладиря і Зайцева і Липового, дозволивши нашій команді відірватися на відстань у 6 балів.

У заключній чверті Україна дозволила суперникам вальяжно себе почувати в своїй трисекундній зоні. Гості зловили кураж, закинули важливий дальній кидок і за 5 хвилин до фінальної сирени повели в рахунку +7.

Час, що залишився, господарі були в ролі наздоганяючих і завдяки феноменальним двом поспіль триочкових від Сергія Гладиря за 2:36 зрівняли рахунок - 55:55. На жаль, більше зробити українці не змогли, зазнавши прикрої поразки.

2-й тур. Група В

Україна - Туреччина - 60:67 (12:16, 16:11, 15:15, 17:25)

Україна: Лукашов (3 + 5 підборів + 5 передач - 4 втрати), Рябчук, Гладир (20 + 7 підборів), Бобров (4), Кравцов (10 + 6 підборів) - старт; Пустозвонов (4), Липовий (8), Зайцев (5), Пустовий (6), Мішула

Туреччина: Ерміш (10 + 8 передач + 3 перехоплення - 4 втрати), Махмутоглу (2), Бірс (7 + 6 підборів), Тюренном (9 + 5 підборів), Шанлі (14 + 5 підборів) - старт; Балбал, Батук (2), Алдемір (5 + 5 підборів), Гечім (15), Кексал (3)

Нагадаємо, що в першому турі Україна в гостях обіграла Швецію - 84:76.

Свій поєдинок третього туру відбору на КМ-2019 підопічні Євгена Мурзіна проведуть 23 лютого 2018 року, в п'ятницю, на виїзді проти Латвії.