Збірна України U-20 з баскетболу виборола першу перемогу в Македонії

468

Чоловіча молодіжна збірна України U-20 виборола першу перемогу на контрольному турнірі в Македонії, де готується до єврочеленджера. У другому поєдинку наша команда перемогла одноліток з Болгарії – 65:63.

Після досить рівного початку наші хлопці в середині другої чверті відірвалися на шість очок. Однак до великої перерви суперники встигли перехопити перевагу, зрівняти рахунок та вийти вперед на три очка.

З поновленням гри суперники продовжили збільшувати перевагу. Втім згодом нашим гравцям вдалося повернути собі контроль за грою. Тепер уже наша команда відігралася та вийшла вперед. Болгарські баскетболісти на останніх секундах знову максимально скоротили різницю, однак цього разу наші не впустили переможний рахунок.

Найкращими в нашій команді були Олександр Кобзистий (20 очок), Ілля Заєць (15) та Олександр Ковляр (12).

У наступному матчі 8 липня наша команда грає проти збірної американських університетів.

Чоловіча збірна України U-20 Контрольний турнір в Македонії

Україна – Болгарія – 65:63 (17:15, 11:16, 19:12, 18:20)

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент України Володимир Зеленський запропонував Литві провести спільний чемпіонат Європи з баскетболу.