Збірна України програла Великобританії на Євробаскеті U-20

4,8 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу серед гравців не старше 20 років зазнала поразки на чемпіонаті Європи в матчі за 9-12-е місця. На арені в Німеччині підопічні Вадима Пудзирея були слабші однолітків з Великобританії - 66:82.

Ключовий в поєдинку стала третя чверть. Наші баскетболісти зіграли розібрано в захисті, не встигали за точними атаками супротивника, і поступилися з рахунком 11:24.

У четвертій десятихвилинці кошмар продовжився. Україна змогла за п'ять хвилин набрати лише 4 очки, при цьому пропустивши при цьому 11.

Україна - Великобританія 66:82 (19:20, 17:19, 11:24, 19:19)

Україна: Горобченко (2 + 4 передачі + 4 втрати), Ягодин (10), Дубоненко (5), П.Бондаренко (4 + 6 підборів), Войналович (4) - старт; Козак (8), Бондарчук (8 + 6 підборів), Боднар, О.Бондаренко, Немцу (16 + 5 підбирань), Тиртишнік (9 + 7 підбирань).

Великобританія: Айтл-Рок (0 + 3 передачі), Хенрі (7 + 3 перехоплення), Уотсон-Гейл (6 + 5 підборів), Уїтлі (19 + 8 підбирань + 4 передачі), Боачі-Йіадом (15 + 5 підбирань + 4 втрати) - старт; Фуллер (10), Нілон Лін (3), Спенс (2 + 3 підбирання), Расселл, Тордофф (7 + 5 підборів), Уолш (13 + 5 підбирань).

Читайте: Україна створила гучну сенсацію на Євробаскеті U-20

Україна - Великобританія

Заключну гру на Євробаскеті U-20 Україна проведе за 11-12-е місце з Чорногорією. Початок 22 липня в 13:15.

Нагадаємо, що двома днями раніше українські баскетболісти на першості континенту добули розгромну перемогу.