Збірна України програла Хорватії на Євробаскеті U-18

4,2 т.

Юнацька збірна України програла перший матч за 9-16 місця чемпіонату Європи з баскетболу збірній Хорватії 85:62. Команда Дмитра Маркова серйозно ускладнила собі завдання збереження прописки в елітному Дивізіоні А. У наступному раунді чотири команди боротимуться тільки за одне рятівне місце.

Україна - Хорватія

Першу половину зустрічі нашим хлопцям вдавалося стримувати натиск суперника, відповідаючи атакою на атаку. Під кінець першої чверті хорвати були більш влучними в завершальній стадії, але підопічні Дмитра Маркова таки зуміли до кінця десятихвилинки відіграти відрив. Друга чверть розпочалася досить рівно. Ближче до середини наші стали більше помилятися в завершальній стадії і підбираннях на чужому щиті. При семиочковому відставанні українці взяли тайм-аут. До кінця чверті перерва вже потрібна була балканській команді, коли наші хлопці майже відіграли різницю.

У другій половині матчу наші знову опиннились у ролі наздоганяючих. Опонент упевнено нарощував перевагу. Нашим хлопцям мало що вдавалося в атаці. Складалося враження, що банально не вистачило сил.

Щоб зберегти прописку в еліті нашій команді необхідно здобути перемогу в наступних двох матчах. Перший із них українці зіграють завтра, 4 серпня, з переможеним у парі Італія - Боснія і Герцеговина.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ U-18

Чоловіки. Дивізіон А

Латвія, Лієпая

Хорватія - Україна - 85:62 (18:18, 18:17, 24:12, 25:15)

Хорватія U-18: Шаманіч (29+10 підбирань), Планініч (11), Палокай (11+7 передач), Вуйічіч (8+6 підбирань +4 передачі +4 втрати), Янкович (5), Ерслан (4), Руньіч (3), Бранкович (2), Патекар (1).

Україна U-18: Орзул (2), Шорсткий (14+4 втрати), Клевзунік (5+4 підбирання), Грицак (11+7 підбирань + 5 перехоплень), Марковецький (9+8 підбирань) - старт; Чернега, Швець (3), Сорочан (2), Заєць (0+4 підбирання +4 перехоплення), Фреш-Стаханов, Кім (10), Новицький (6 + 7 підбирань).

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна U-18 поступилася в першому матчі в групі на Євробаскеті команді Білорусі.