"Запоріжжя" виграло всі матчі баблу в Івано-Франківську в Суперлізі Favbet

1,3 т.
'Запоріжжя' виграло всі матчі баблу в Івано-Франківську в Суперлізі Favbet

"Запоріжжя" здобуло перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet, здолавши в баблу Івано-Франківська господарів майданчика "Прикарпаття-Говерлу" — 80:73.

Господарі виграли першу половину та лідирували більшу частину ігрового часу, але "Запоріжжя" повернулося наприкінці гри. Команда Валерія Плеханова вийшла вперед на старті четвертої чверті і втримала перевагу до фінальної сирени.

Ключовими в четвертій чверті стали влучання з-за периметра від Кабанова та Бикова, а найкращим гравцем став Олександр Сізов: капітан "Запоріжжя" набрав 18 очок, додав до активу 7 підбирань та 3 передачі (РЕ 22). Також варто відзначити результативну гру Нікітіна та Кабанова, які набравши 16 та 10 очок відповідно, підсилили гру команди з лави запасних.

Таким чином, "Запоріжжя" пройшло заключний бабл 2023 року без поразок та суттєво покращило своє становище в турнірній таблиці, у команди Плеханова 8 перемог та 5 поразок. Підопічні Євгена Мурзіна пішли на новорічну паузу з 8 перемогами та 7 поразками.