"Запоріжжя" обіграло "Будівельник" у Суперлізі Паріматч

Суперліга Паріматч

БК "Запоріжжя" переграв "Будівельник" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команда Валерія Плеханова була сильнішою за суперника на своєму майданчику – 96:78.

Суперники подарували вболівальникам інтригуюче і захоплююче видовище. Старт гри був загалом рівним, але до кінця першої чверті запоріжці зуміли відірватися аж на 12 пунктів.

Цей момент надав господарям упевненості. У другому періоді вони утримували баскетболістів із Києва на комфортній дистанції. Підопічні Леоніда Яйла намагалися підібратися до супротивника, але в підсумку до великої перерви нівелювали відставання лише на два очки.

А ось 15-хвилинний відпочинок пішов на користь "будівельникам". За першу половину третьої чверті кияни буквально зім'яли "Запоріжжя", зрівнявши рахунок. Ривок дався гостям непросто, вони вимушено зменшили оберти, чим відразу скористалася команда Плеханова, закінчивши період із показником "+5".

На початку вирішальної 10-хвилинки господарі повернули собі перевагу в 10 очок і довели гру до підсумкової перемоги, яка стала для них дев'ятою в сезоні.