"Запоріжжя" ефектно розібралося з "Прикарпаттям" в Суперлізі Favbet

984
'Запоріжжя' ефектно розібралося з 'Прикарпаттям' в Суперлізі Favbet

У другому поєдинку львівського бабла Суперліги Favbet на паркет Палацу Спорту "Галичина" вийшли "Прикарпаття-Говерла" та "Запоріжжя". У своїх перших трьох матчах чемпіонату "Прикарпаття-Говерла" здобула дві перемоги. "Запоріжжя" перед сьогоднішнім протистоянням мало 1-1 і у разі успіху випереджало суперника у турнірній таблиці. Номінальні гості сьогоднішнього поєдинку скористалися цією можливістю i перемогли суперника з рахунком 76:59.

Дебют поєдинку пройшов під знаком диктування своїх умов "Запоріжжям". Підопічні Валерія Плеханова у першій п'ятихвилинці двічі виводили на вільні дальні кидки своїх шутерів, і ті не схибили, а Антон Буц вдало діяв у "фарбі" івано-франківців. Маючи у стартовій чверті явну перевагу за кидками з поля, "Запоріжжя" протягом десятихвилинки вело з різницею 10 очок і абсолютно заслужено забрало її – 24:17.

У дебюті другої десятихвилинки "Прикарпаття-Говерла" перевершила суперника за очками із чужої трисекундної зони. Завдяки цьому компоненту та результативності лави запасних підопічні Євгена Мурзіна наблизилися до опонента на дистанцію чотирьох пунктів. Однак у середині чверті "Запоріжжя" за рахунок того, що вміло карало івано-франківців за втрати, повернуло свою перевагу на позначку "10". Цей гандикап команда навіть зуміла збільшити перед великою перервою – 41:29.

У другій половині гри "Запоріжжя" впевнено тримало суперника на дистанції. У команди була хороша реалізація триочкових кидків – близько 40 відсотків у третій чверті. При цьому за 30 ігрових хвилин у команди здалеку відзначилися одразу 6 виконавців, у той час як у івано-франківців – лише Сергій Старцев (двічі) та Ілля Чугунов (з сиреною на останню перерву).

У підсумку "Запоріжжя" не дозволило супернику виграти хоча б одну чверть (третя закінчилася внічию) i здобуло заслужену перемогу.

У переможців найрезультативнішимi гравцями стали Антон Буц та Олександр Сiзов15 очок. У "Прикарпаття-Говерли" – Сергiй Старцев18 очок14 очок набрав Iлля Кабацюра.