Як Іспанія виграла чемпіонату Європи з баскетболу. Найкращі фото фіналу з Францією

Іспанія Франція

Збірна Іспанії виграла чемпіонат Європи з баскетболу. Підопічні Серджо Скаріоло у фінальній грі перемогла команду Франції 88:76 і вчетверте у своїй історії виборола жаданий кубок.

Іспанці з перших хвилин захопили ініціативу та не віддавали її опонентам до кінця матчу. Французи у третій чверті скоротили відставання до трьох очок, але більше їм зробити Іспанія не дозволила.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися найкращі фотографії з цієї битви.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з баскетболу завершила свій виступ на цьому Євро на стадії плей-оф. У 1/8 фіналу підопічні Багатскіса поступилися суперникам із Польщі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!