Упевнена перемога чемпіона і заруба в Запоріжжі: результати Суперліги Windrose 8 жовтня

3 хвилини
4,8 т.

БК "Прометей" здобув упевнену перемогу над "Черкаськими Мавпами" в черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Чинні переможці першості були сильнішими на своєму майданчику – 100:54.

Підопічні Ронена Гінзбурга почали доводити статус фаворита з перших секунд гри. Двозначної переваги в рахунку баскетболісти зі Слобожанського домоглися вже до п'ятої хвилини.

Після цього господарі дещо заспокоїлися, а "Мавпам" вдавалося не дати супернику збільшити відрив. Однак у середині другої чверті "Прометей" зробив ривок 12:0.

Це і визначило результат гри. Після великої перерви команда Гінзбурга продовжувала домінувати на паркеті й нарощувати свою перевагу.

У підсумку зустріч завершилася для "Прометея" з різницею "+46".

"Прометей" – "Черкаські Мавпи" – 100:54 (24:12, 26:12, 30:15, 20:15)

В іншому матчі ігрового дня справжню зарубу в Запоріжжі влаштували однойменна команда і київський "Будівельник". Після 40 хвилин боротьби перемогу здобули гості – 86:90.

"Запоріжжя" і "Будівельник" подарували яскравий баскетбол.

Гра почалася з несподіваного ривка гостей 0:8. Баскетболісти Станіслава Овдєєнка швидко включилися і відповіли супернику своїми результативними діями, результатом чого стала перемога в стартовому періоді.

"Будівельник" у другій чверті повторив ту ж помилку: кияни спочатку відірвалися на 8 пунктів, але потім аналогічно впустили перевагу. На велику перерву гості пішли з відставанням у три пункти.

Після великої перерви столичний колектив знову вийшов уперед, але дозволив запоріжцям повернутися до початкової диспозиції.

Вирішальний період пройшов у неймовірно впертій боротьбі та перетворився на гойдалки. Лідер змінювався практично кожну хвилину – і в підсумку "будівельники" вирвали два очки в турнірну таблицю.

"Запоріжжя" – "Будівельник" – 86:90 (23:22, 22:20, 23:23, 18:25)

У свою чергу інший столичний клуб – "Київ-Баскет" – на своєму майданчику був сильнішим за гостей з Харкова. Підопічні Айнарса Багатскіса обіграли "Соколів" – 87:66.

"Київ-Баскет" здолав "Соколов".

Результат зустрічі визначився ще в першій половині. Кияни дуже здорово пресували опонента, не даючи тому спокійно розігрувати м'яч. Уже в першій чверті вони заробили собі двозначну перевагу.

Харків'яни спробували нівелювати відставання, але не змогли поставити нерозв'язних завдань перед суперником. "Київ-Баскет" впевнено контролював хід гри і на вирішальний період вийшов з відривом в "+14".

Втримати свою перевагу столичним баскетболістам труднощів не склало.

"Київ-Баскет" – "Харківські Соколи" – 87:66 (27:16, 20:16, 21:22, 19:12)

У ще одному матчі ігрового дня "Дніпро" на виїзді обіграв "Тернопіль" – 77:90.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні дебютант Суперліги Windrose "Кривбас" здобув третю перемогу в сезоні.