У розкішній кінцівці визначився володар "бронзи" Суперліги Парі-Матч

13,3 т.
У розкішній кінцівці визначився володар 'бронзи' Суперліги Парі-Матч

БК "Запоріжжя" у вирішальному п'ятому матчі "малого фіналу" Суперліги Парі-Матч обіграв "Дніпро" і став володарем бронзових нагород чемпіонату України з баскетболу.

Підопічні Валерія Плеханова у важкому поєдинку були сильнішими за суперника – 76:56, видавши феєричну гру в четвертій чверті.

Запоріжжя – Дніпро

Читайте: Як у Києві відбувся фінал Суперліги Парі-Матч: фото, відео, MVP сезону

Зустріч вийшла неймовірно напруженою і емоційною, що позначилося на її результативності. І якщо в першій чверті команди в сумі набрали абсолютно адекватні 39 очок, то потім на майданчику пішла в'язка боротьба з безліччю втрат. Особливо цим грішили гості, які скоїли 24 таких дій.

Господарі, які звикли діяти швидко і активно, також відчували себе не в своїй тарілці. Зовсім не був схожий на себе американський розігруючий "Запоріжжя" Малік Трент, у якого, до того ж, не йшли штрафні.

Проте, перед вирішальним 10-хвилинним відрізком гри господарі майданчика мали 12-очкову перевагу. Дніпрянам вдалося двічі реалізувати триочкові, але саме в цей момент прокинулися Трент і його співвітчизник Хілл.

Вирішальним у протистоянні став данк останнього, який за чотири хвилини до фінальної сирени приніс своїй команді різницю "+14". Мироненко тут же додав ще три пункти, після чого дніпряни перестали чинити опір погодившись з підсумковим поразкою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Києві помер легендарний український тренер і екс-президент Федерації баскетболу України Зураб Хромаєв,