Визначився останній чвертьфіналіст Кубку України з баскетболу

2,8 т.
Кубок України з баскетболу

8 січня пройшов останній не зіграний матч 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу. "Політехнік" на своєму майданчику поступився "Кривбасу" – 35:90.

Таким чином криворізький клуб у 1/4 фіналу виступить разом із "Прометеєм", "Будівельником", "Тернополем", "Хіміком", "Дніпром", "Київ-Баскетом" та БК "Запоріжжя".

Стартові хвилини матчу "Політехнік" - "Кривбас" вселяли вболівальникам господарів надію на рівну боротьбу. Принаймні в частині ігрового часу поєдинку.

Та вже з середини стартової чверті представник Суперліги Windrose повністю подавив учасника Першої ліги. Володіючи повною ігровою перевагою гості уже після першої 10-хвилинки вибороли 20 очок переваги.

"Політехнік" - "Кривбас"

Надалі зустріч для господарів набула статусу здобування корисного ігрового досвіду з помітно сильнішим суперником. Зокрема набував такого досвіду юний форвард харків’ян Десмонд Йяму, який у грудні виступав у складі збірної України U-16 на етапі ЄЮБЛ у Польщі.

Гості тим часом продовжували гнути свою лінію й довели в підсумку загальну перевагу до 55-ти очок. Найрезультативнішими у переможців стали Мілош Попович (16 очок) та Айзея Юміпіг (14).

Усі чвертьфіналісти КУ

КУБОК УКРАЇНИ Чоловіки. 1/8 фіналу

8 січня

Харків. 18:00

Політехнік – Кривбас – 35: 90 (11:31, 8:25, 7:13, 9:21)

Політехнік: Мочалов 11, Пивовар 10о + 6пд, Жулавський 5о + 5пд, Хрисостоміді 4, Тельчаров – старт; Різниченко 3, Барський 2, Каленик, Жиров, Філоненко, Йаму, Амірбеков.

Кривбас: Попович 16о + 7пд, Юміпіг 14, Вукович 8, Коренюк 7о + 8пд, Артамонов 7о + 7пд – старт; Латкович 10о + 7пд, Фролов 9о + 6пд, Старцев 8, Мотлі 6, Бондарчук 5о + 5пд.

Надалі найсильніші учасники виборюватимуть трофей у форматі Фіналу восьми. Жеребкуванням визначаться пари чвертьфіналу. Матчі 1/4 та 1/2 фіналу відбудуться в двох містах, презентованих командами-учасницями.

Місце проведення фіналу ФБУ визначить пізніше.