"Дніпро" вийшов у фінал Суперліги Парі-Матч

9,2 т.
'Дніпро' вийшов у фінал Суперліги Парі-Матч

Баскетбольний клуб "Дніпро" став другим фіналістом в чемпіонаті України в Суперлізі Парі-Матч. Четвертий поєдинок півфінальної серії проти "Хіміка" завершився з рахунком 69:75.

Після несподіваного провалу в третій зустрічі, де "Дніпро" зазнав нищівної поразки, Денис Журавльов зміг налаштувати своїх підопічних на гру.

Хімік - Дніпро

Господарі лише в першій чверті змогли нав'язати боротьбу переможцю регулярного сезону. Надалі на паркеті домінував лише "Дніпро". В кінці третьої чверті його перевага становила близько 20 очок.

Лише до заключній десятихвилинці "Хімік" "прокинувся" і спробував переламати хід, але часу на феноменальний камбек не вистачило.

Фінальна серія до трьох перемог стартує 24 квітня матчами в Дніпрі. Після двох ігор, серія переїде до Черкас.

Читайте: Збірна України дізналася суперників на Кубку світу з баскетболу 3х3

Нагадаємо, що раніше "Черкаські Мавпи" вперше в історії вийшли у фінал Суперліги Парі-Матч.