Камбек віце-чемпіона і розгром у Дніпрі: результати Суперліги Парі-Матч 12 січня

8,2 т.

Харківський "Політехнік" ледь не створив гучну сенсацію в черговому турі Суперліги Парі-Матч. Аутсайдер чемпіонату України був близький до того, щоб обіграти южненський "Хімік", проте віце-чемпіон країни зробив неймовірний камбек, вирвавши вольову перемогу - 87:81.

Господарі, що займають останнє місце в турнірній таблиці Суперліги, зі старту поєдинку кинулися з місця в кар'єр. Активний початок харків'ян явно дезорієнтував гостей, в результаті чого "Хімік" пішов на велику перерву з відставанням в 11 очок.

Читайте: Феєрія дня: 20-річний український баскетболіст зробив фурор в США - Відеофакт

"Політехнік" досить довгий час був попереду, проте в середині четвертої десятихвилинки гості зусиллями свого лідера В'ячеслава Петрова спершу все-таки зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед.

"Політехнік" - "Хімік" 81:87 (32:23, 22:20, 12:18, 15:26)

А в Дніпрі однойменний клуб впевнено розібрався з одеською БІПою. Господарі домінували на паркеті з першої до останньої хвилини, вигравши всі чотири чверті.

Єдиною інтригою зустрічі були два питання - чи зуміють дніпряни подолати рубіж в 100 очок і скільки очок набере неймовірний Дмитро Глєбов. У підсумку "Дніпро" трохи не дотягнув до "сотки", здобувши розгромну перемогу з рахунком 93:69. А лідер команди зупинився на позначці 29 (!) очок.

"Дніпро" - "БІПА" 93:69 (24:21, 25:21, 25:14, 19:13)

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що чемпіон України "Будівельник" перемогою відкрив новий рік в Суперлізі Парі-Матч.