Упевнені перемоги "Хіміка" і "Дніпра": результати Суперліги Парі-Матч 16 лютого

7,8 т.
Упевнені перемоги 'Хіміка' і 'Дніпра': результати Суперліги Парі-Матч 16 лютого

"Хімік" і "Дніпро" не зазнали проблем у черговому турі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч, який відбувся 16 лютого. Обидві команди здобули впевнені перемоги в чемпіонаті України.

Чинний віце-чемпіон країни декласував вдома харківський "Політехнік" - 92:69.

Господарі потужно почали зустріч, створивши перевагу в 12 очок вже в першій чверті. У другій десятихвилинці команда Віталія Степанівського дещо збавила оберти, давши можливість харків'янам нав'язати боротьбу.

Читайте: "Черкаські Мавпи" розгромили "Миколаїв" в Суперлізі Парі-Матч

Після великої перерви южненці і зовсім дозволили супернику виграти чверть. Однак в заключній частині поєдинку "Хімік" знову включився і декласував харків'ян.

"Хімік" - "Політехнік" 92:69 (26:14, 21:21, 18:22, 27:12)

"Хімік": Колтер (17 + 10 передач), Сидоров (8 + 5 підбирань + 4 передачі), Еріанс (10), Павлов (15 + 4 підбирання), Антипов (24 + 10 підборів) - старт; Мальчевський (8), Марченко (5 + 4 підбирання), Войналович (5), Козак

"Політехнік": Йованович (8 + 4 підбирання), Козлов (9 + 7 передач), Барнс (6 + 7 підбирань + 5 передач), Рочняк (16 + 5 підбирань), Вуйович (20 + 5 підбирань) - старт; Рудаков (2 + 4 підбирання), Кузнецов (2), Чугунов (2), Тарасенко (4), Савченко, Колотилов.

У свою чергу "Дніпро" розібрався в Харкові з місцевою БІПою. Лідер Суперліги захопив ігрову перевагу зі стартових хвилин. У підсумку на велику перерву команди пішли з різницею +13 на користь гостей.

У третій чверті підопічні Дениса Журавльова збільшили свій відрив, тому в заключній десятихвилинці зменшили оберти, віддавши ініціативу господарям. Команда Олега Юшкіна порадувала глядачів яскравим баскетболом, проте зробити камбек все їй все ж не вдалось.

БІПА - "Дніпро" 68:75 (20:25, 10:18, 17:20, 21:12)

БІПА: Артамонов (11), Прокопенко, Ефіанайі (17 + 9 підбирань), Кривцов (14 + 8 підбирань), Тищенко (2 + 4 втрати) - старт; Луценко (2 + 4 перехоплення), Воєвода (3), Ноффле (12 + 6 підбирань), Блаус (7 + 5 підборів), Балабан

"Дніпро": Мішула (6 + 5 передач), Вільховецький (1 + 6 підбирань + 9 передач + 5 втрат), Ревзін (8), Глєбов (12 + 5 підбирань + 4 передачі), Тимофієнко (26 + 11 підборів) - старт; Шундель (3 + 4 передачі), Закурдаев, Шевченко (14 + 6 підбирань), Мироненко, Сизов (5)

Нагадаємо, що раніше віце-чемпіон України зазнав поразки у яскравій битві з "Черкаськими Мавпами", програвши вдома з рахунком 85:92.