Відбір на КС-2019 з баскетболу: Україна дізналася суперників на другому етапі

4,8 т.
Збірна України з баскетболу

Збірні Іспанії, Словенії та Чорногорії стали суперниками збірної України на другому етапі відбору до Кубка світу з баскетболу 2019 року. Це стало відомо за підсумками групового турніру стартового раунду кваліфікації до першості планети.

Відео дня

Іспанці, словенці і чорногорці випередили в квартеті національну команду Білорусі. При цьому чинні чемпіони Європи, команда Словенії, посіли в групі лише третє місце.

Читайте: Повтори і бійки: ФІБА змінила правила баскетболу

Відзначимо, що за збірними будуть збережені очки, набрані на першому етапі, за винятком тих, які здобуті в іграх з невдахами групи. Для України це означає, що вона почне вирішальний раунд відбору до мундіалю з п'ятьма очками в активі.

На світовий чемпіонат вийдуть три кращі команди групи. Свою стартову зустріч "жовто-сині" проведуть вдома 14 вересня з Іспанією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України програла Латвії в матчі відбору до КС-2019 з баскетболу.