Збірна України програла Латвії у відборі на КС-2019

12,7 т.

Збірна України з баскетболу в 6-му турі кваліфікації на Кубок світу-2019 програла команді Латвії. Зустріч в київському Палаці спорту завершилася з рахунком 71:93.

Українці невдало розпочали поєдинок, віддавши ініціативу супернику. Латиші раз по раз точно атакували, в той час, як наша команда ніяк не могла знайти свою гру.

"Синьо-жовті" баскетболісти намагалися будувати гру через центр, заграючи великих Кравцова і Зайцева, але кидки з "фарби" були неточними.

Україна - Латвія

До середини чверті рахунок був вже 5:14, змусивши Євгена Мурзіна терміново взяти таймаут. Хвилинний відпочинок допоміг Україні впевненіше заграти в захисті, організувати ривок 7: 2 і скоротити відставання.

У другій десятихвилинцi завдяки зусиллям наших центрових, розрив зменшився до трьох пунктів, але більшого добитися не вдалося. Баскетболісти з Латвії реалізували поспіль кілька дальніх кидків, знову пішовши у відрив - 41:30.

Після перерви малюнок гри не змінився. Пух Джетер часто "тягнув ковдру" на себе, але неточні кидки разом з втратами, не дозволяли Україні повернути собі шанси на перемогу: 10-хвилинний відрізок ми програли 18: 9.

Четверта чверть перетворилася на формальність. Українцям навіть не вдалося скоротити підсумковий рахунок.

Україна - Латвія - 71:93 (12:16 22:25 18:32, 19:20)

Україна: Джетер (11 + 5 передач - 5 втрат), Гладир (8 + 7 підборів), Конєв (4), Зайцев (5), Кравцов (15 + 8 підбирань) - старт; Пустозвонов, Лукашов (5 + 6 передач), Липовий (7), Бобров (12 + 6 підбирань), Пустовий (4), Мішула

Латвія: Стрелніекс (26 + 5 підбирань + 9 передач), Аті, Сіліньш (8), Шмітс (8), Мейерс (16 + 7 підбирань) - старт; Блумс, Давис Бертанс (13), Ломажс (16), К. Вецвагарс, Пейнерс (4 + 4 передачі), Пасечнікс (2)

Читайте: Жіноча збірна України вийшла на Євробаскет 3х3

Відзначимо, що в попередньому турі наша команда програла збірній Туреччини , проте все одно достроково вийшла до другого етапу відбору на КC-2019.