В Україні стартував новий сезон баскетбольної Суперліги Parimatch. Результати 22 жовтня

3 хвилини
3,3 т.
Суперліга

У суботу, 22 жовтня, двома матчами у Києві стартував новий сезон баскетбольної Суперліги. "Київ-Баскет" обіграв "Старий Луцьк-Університет" (83:42), а "Черкаські Мавпи" поступилися "Запоріжжю" (61:62).

Команда Володимира Холопова впевнено виграла першу половину, завдяки домінуванню в трисекудній зоні. Кияни набрали 22 очки проти 4 у суперника за рахунок атак у фарбі, мали перевагу на підбираннях, краще рухали м’яч та припустилися меншої кількості втрат.

Як результат +19 після першої половини на користь господарів. У складі Київ-Баскета ще до великої перерви 16 очок до активу записав Антон Мусієнко, у луцької команди за першу частину гри 12 балів набрав Володимир Коцько.

У другій половині малюнок гри не змінився. Кияни збільшили перевагу в рахунку та контролювали цей матч до його завершення. І Журжій, і Холопов у четвертій чверті дали більше ігрового часу бенчерам, адже інтриги в цій грі вже не було. Київ-Баскет стартував із перемоги в новому сезоні Суперліги, вигравши матч із рахунком 83:42.

Найкращим гравцем матчу став форвард киян Антон Мусієнко, який набрав 19 очок (3/3 двоочкових, 4/8 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 4 підбирання та 3 передачі (РЕ 22).

Кияни 23 жовтня зіграють проти Запоріжжя, а Старий Луцьк закриватиме другий ігровий день в столичному баблі грою проти Черкаських Мавп.

Київ-Баскет — Старий Луцьк-Університет 83:42 (25:15, 21:12, 18:7, 19:8)

Київ-Баскет: Мусієнко 19 + 4 підбирання + 3 передачі, Дубоненко 13 + 4 передачі, Заплотинський 10 + 6 підбирань + 2 перехоплення, Кісільчук 10, Новіков 6 + 7 підбирань + 2 перехоплення — старт, Юрченко 13 + 7 підбирань, Базилев 7 + 5 підбирань - втрати, Дюпін 2, Білобородський 2, Швець 1, Сергейко 0

Старий Луцьк: Коцько 15 - втрати, Швагринський 9 - 4 втрати, Прозапас 6, Коровяков 4, Рудаков 3 + 6 підбирань — старт, Дейна 4 + 5 підбирань, Панфілов 1, Коровяков 0 + 6 підбирань, Марків 0, Серьогін 0, Горковенко 0

В Києві матчем між Запоріжжям та Черкаськими Мавпами завершився перший ігровий день нового чемпіонату України у чоловічій Суперлізі.

Матч видався більш рівним та інтригуючим в порівнні з першою грою дня в цьому залі - обидві команди по черзі володіли ініціативою і в цілому 13 разів у грі змінювався лідер. В цілому перша половина гри була рівною і завершилась перевагою Черкаських Мавп +2.

В третій чверті Мавпи видали кілька вдалих відрізків після яких отримували перевагу +6, але в кінцівці десятихвилинки Запоріжжя перехопило ініціативу і на останню перерву пішли лідерами 53:49. В четвертій чверті запоріжці втримували перевагу і коли після триочкового Бера вони повели +7 за 1:53 до кінця, здавалось, вони втримають перемогу.

Але Черкаські Мавпи не виключились з гри до останнього і за рахунку 61:62 мали 12 секунд на останню атаку, яку реалізували завдяки підбиранню під чужим кільцем. Судді спочаткеу зарахували два очки, але переглянувши відеоповтор, змінили своє рішення, так як Скіра виконав кидок після завершення ігрового часу. Запоріжжя ледь не втратило перемогу, але все ж вдало починає чемпіонат.

Перемога у Запоріжжя могла бути більш впевненою, якби не 23 втрати.

Найрезультативнішим в матчі став Сергій Скіра з 24 очками до яких додав 12 підбирань. У Запоріжжя дабл-дабл з 20 очками та 21 підбиранням на рахунку Антона Буца.

Завтра, 23 жовтня, Запоріжжя зіграє з Київ-Баскетом, а Черкаські Мавпи зустрінуться зі Старим Луцьком.

Черкаси Мавпи – Запоріжжя 61:62 (13:15, 24:20, 12:18, 12:9)

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!