В Суперлізі Favbet зіграно найрезультативніший матч сезону: хто переміг

6,5 т.

Столичний "Будівельник" одержав перемогу над "Політехнікою-Галичиною" з рахунком 92:81 на старті львівського баблу Суперліги Favbet.

Господарі баблу дещо приголомшили "Будівельник" своїм стартом – зробили стартовий ривок 9:2, і хоча кияни відповіли і майже наздогнали суперника – 12:10, але "Політехніка-Галичина" зробила ще один ривок, збільшивши свою перевагу до 12 очок – 22:10. В цей момент львів'яни реалізовували 69% своїх кидків, в тому числі забивши 5 триочкових.

Киян цей удар не зламав – вони відповіли своїми точними дальніми, додали в агресії, задіяли пресинг і ще до першої перерви скоротили своє відставання до 3 очок, а ривок 17:1 в першій половині другої чверті остаточно віддав ініціативу в матчі киянам.

"Політехніка-Галичина" в другій половині другої десятихвилинки вирівняла гру, підправила свою реалізацію, хоча в захисті все ще багато чого дозволяла супернику, тому цю чверть у підсумку "Будівельник" виграв 30:13, отримавши +14 після половини гри.

Після великої перерви команди заграли надійніше в захисті, тому результативність обох колективів впала, але при цьому "Будівельник" контролював ситуацію на майданчику, тримаючи суперника на відстані 15-20 очок, і довів матч до перемоги. Остаточний рахунок зафіксував найбільш результативний матч сезону Суперліги Favbet – 173 очок на двох.

У "Будівельника" одразу шестеро гравців набрали 10 і більше очок, а найрезультативнішим став Олександр Кольченко з 17 пунктами. У "Політехніки-Галичини" непоганий матч провели легіонери – Джакор Нельсон став найрезультативнішим в матчі з 22 очками, а Девіс Квентін Дешон оформив дабл-дабл з 14 очками та 14 підбираннями.

Завтра, 21 жовтня, "Політехніка-Галичина" зіграє з "Запоріжжям", а "Будівельник" зустрінеться з "Рівним".