В останній атаці: хто виграв найдраматичніший матч сезону Суперліги Favbet

3,1 т.

Вперше цього сезону бабл команд Суперліги Favbet приймав Луцьк. Відкрили черговий ігровий тиждень "Черкаські Мавпи" та одеська БІПА, які видали найдраматичніший поєдинок сезону на сьогодні.

Попри те, що команди в турнірній таблиці поділяли відразу дві перемоги, їх протистояння очікувалося з чималим інтересом. Ці очікування повнiстю справдилися: переможець матчу визначився в зарубі на останніх секундах, і ним стали "Черкаськi Мавпи" – 75:74 на їх користь.

У дебюті поєдинку досить непросто було віддати комусь перевагу. Черкаський клуб у стартовій чверті успішно атакував з-за периметра (4 влучання з 9), однак у цей ігровий відрізок його найбільший відрив від суперника досягав лише 6 пунктів. У одеситів результативно діяли як гравці стартової п'ятірки, так і лави запасних. Це допомогло їм піти на першу перерву, поступаючись лише одним володінням – 18:21.

У другій чверті підопічні Вадима Пудзирея вирвалися вперед, причому одразу на 7 пунктів. Вони вели в рахунку протягом усієї десятихвилинки, проте її закрив своїм "3+1" Андрій Кальніченко – 39:38 на користь "Черкаських Мавп".

Напружена та дуже конкурентна боротьба спостерігалася на паркеті також протягом другої половини поєдинка. У більшості статистичних компонентів гри показники команд були приблизно рівними. Абсолютно закономірно гра перемістилася до клатчу. Вирішальним моментом у матчі став результативний кидок з-під щита БІПи центрового Черкас Андрія Агафонова, який приніс своїй команді перемогу.

Найрезультивнішим гравцем поєдинку став форвард "Черкаських Мавп" Андрій Кальнiченко 22 очки. У складі одеської команди дабл-дабл оформив Євген Ткаченко (15 очок + 11 підбирань).

Завтра, 1 листопада, "Черкаські Мавпи" зіграють із "Запоріжжям", а БІПА – з господарями бабла – "Старим Луцьком".