Українці з першого місця вийшли до чвертьфіналу ЮОІ-2018 в баскетболі 3х3

11,6 т.

Збірна України з баскетболу 3х3 виграли груповий етап і вийшли в чвертьфінал чоловічого турніру на Юнацькій Олімпіаді -2018 в Буенос-Айресі. Команда Володимира Журжія 12 жовтня спочатку переграла південноамериканців з Венесуели - 22:16, а потім не залишили шансів Новій Зеландії - 21:13.

"Жовто-сині" в складі Олександра Сидорука, Ігоря Сергєєва, Іллі Зайця та Віталія Шорстко почали матч з венесуельцями з відриву 3:0, однак суперники буквально за хвилину зуміли не тільки відіграти відставання, а й вийти вперед. Тут же Ілля Заєць двома точними влучаннями з-за дуги повернув лідерство нашій команді.

Читайте: Українки виграли "бронзу" КМ U-23 з баскетболу 3х3

За чотири хвилини до фінальної сирени "жовто-сині" мінімально вели в рахунку — 12:11. Після цього знову своє слово сказав Заєць, який дозволив нашим піти у п'ятиочковий відрив, який Україна впевнено втримала.

Гра з Новою Зеландією склалася куди більш непросто для наших хлопців. Остров'яни запропонували супернику інтенсивний баскетбол. Крім того, новозеландці особливу увагу приділили кидкам Зайцю з-за дуги.

Проте, "жовто-сині", досить впевнено почавши гру, тримали південців на відстані в три-чотири очка. Відмінно проявив себе Шорстко, який не боявся брати на себе відповідальність і часто робив вдалі проходи під кільце.

За 3,5 хвилини до кінця перевага українців досягла шести пунктів. А на останніх секундах команди, влаштували перестрілку дальніми кидками, яка залишилася за Україною Таким чином, наші хлопці, вигравши всім матчі групового турніру, вийшли в чвертьфінал.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу 3х3 достроково вийшла у чвертьфінал ЮОІ-2018.