Українські баскетболістки 3х3 вийшли до чвертьфіналу Юнацької Олімпіади

9,4 т.

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 в блискучому стилі здобула путівку до чвертьфіналу Юнацької Олімпіади-2018, яка проходить в аргентинському Буенос-Айресі. Підопічні Дмитра Неволіна в першій грі дня впевнено розібралися з командою зі Шрі-Ланки - 18:6, а потім поступилися США в нічого не значущому матчі - 9:21.

Наша збірна, кольори якої на турнірі захищають Юлія Гутевич, Вероніка Космач, Анжеліка Ляшко і Анна Сугак, з перших секунд поєдинку проти Шрі-Ланки запресингували суперника, не даючи вільного простору.

Читайте: ''Рідній Україні'': чемпіонка ЮОІ-2018 зробила патріотичну заяву

Завдяки такій активній грі наші дівчата здійснили ривок 6:0, що і дозволило українкам почуватися дуже впевнено. За три хвилини до кінця гри два точні кидки з-за дуги від Ляшко і один від Космач зробили перевагу "жовто-синіх" 11-очковою.

Команда Неволіна без жодних труднощів довела гру до перемоги й оформила вихід до плей-офф.

У другому матчі ігрового дня "жовто-сині" зіткнулися з американками, які за рахунок фізичних даних виявилися переконливішими за наших дівчат. Українки нічого не змогли протиставити супернику в грі на щиті.

Команда з України змогла набирати очки тільки кидками з-за дуги. Лише за три хвилини до кінця підопічним Неволіна вдався результативний прохід під кільце. У підсумку "жовто-сині" поступилися 9:21, посівши друге місце в квартеті.

Відзначимо, що за путівку до півфінала українки посперечаються 16 жовтня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України виграла "бронзу" Кубка світу з баскетболу 3х3 серед жіночих молодіжних команд.