Збірна України U-23 стала віцечемпіоном світу з баскетболу 3х3

51,1 т.

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 завоювала срібні медалі чемпіонату світу U-23, який проходив у Китаї.

Команда Тимура Арабаджи, кольори якої на турнірі захищали Євген Балабан, Антон Мусієнко, Іван Ткаченко та Микита Руслов, у фінальному матчі поступилася Росії — 11:21.

З перших хвилин на паркеті точилася гостра боротьба. Потужні росіяни грали дуже грубо, але судді часто цього не помічали, ігноруючи поштовхи й удари наших баскетболістів.

Навіть після рідкісного свистка, російський гравець намагався вдарити нашого співвітчизника.

Провівши більшість часу в ролі наздоганяючої, до 5-ї хвилини збірна України змогла зрівняти рахунок 8:8. Після цього декілька втрат дозволили РФ вийти вперед +4, що стало ключовим у грі. Українці збилися на дальні кидки, але це успіху не принесло.

Зазначимо, що кістяк цієї команди складають двоє вихованців школи "Черкаських Мавп", заснованої Михайлом Бродським. Микита Руслов (тренер – Максим Міхельсон) та Іван Ткаченко (тренер – Анатолій Федоренко) внесли вагомий вклад у результат, принісши збірній на турнірі 19 і 23 очки відповідно.

В 1/2 фіналу Україна розгромила команду Нідерландів — 19:9.

Матч складався непросто для наших баскетболістів. Українці завдяки точним кидкам Мусієнка в дебюті лідирували, але суперник зміг скоротити різницю, хоча й ненадовго. На 5-й хвилині зустрічі рахунок був 10:6 на нашу користь. У завершальній фазі Україна лише наростила перевагу.

До цього в чвертьфіналі була переможена Аргентина — 18:14.

Українці з перших секунд заволоділи перевагою і зберігали її до фінальної сирени. Американці нічого не могли вдіяти з кинджальними проходами і точними кидками. До середини гри рахунок був 10:4 на користь "синьо-жовтих". У кінцівці українські баскетболісти також не залишили жодних шансів супернику.

У фіналі Україна зіграє проти Росії. Початок — 6 жовтня о 15:05 за київським часом.

НОВОСТИ Збірна України з баскетболу 3х3 завоювала "бронзу" Ліги націй

Наші хлопці почали виступи в груповому етапі з класного матчу із бразильцями, в якому завдали південноамериканцям першої поразки на турнірі. Маючи в активі 100%-показник перемог у заключній грі з Італією, "жовто-синім" потрібно було набрати не менше 13 очок.

З цим завданням наші хлопці впоралися на 5 балів. Водночас гра з італійцями стала дуже цікавою і результативною. Крім того, поразка всього в три бали дозволила нашим хлопцям фінішувати першими в групі.

Українці вийшли в чвертьфінал ЧС U-23 з баскетболу 3х3

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України U-23 завершила груповий турнір чемпіонату світу, який проходить у Китаї.