Українці перемогли росіян у фіналі особливого чемпіонату Європи з баскетболу

34,4 т.

Чоловіча дефлімпійська збірна України стала переможцем чемпіонату Європи з баскетболу, який пройшов в італійському місті Пескара. У вирішальному поєдинку, "синьо-жовті" обіграли команду Росії з переконливим рахунком 60:44.

Новину повідомив офіційний сайт Федерації баскетболу України. Всього в турнірі брало участь 10 збірних.

Українці обіграли росіян у фіналі Євробаскету.

В нашій команді 11 із 12 баскетболістів представляють Дніпропетровську область, ще один – Донецьку.

В аналогічному жіночому змаганні збірна України посіла п'яте місце серед семи команд-учасниць. Проте, наші жінки, як і чоловіки, відібралися на Дефлімпійські ігри, що відбудуться в травні 2022 року в Бразилії.

Жіноча збірна України з баскетболу серед людей з вадами слуху.

Зауважимо, що команда "Інваспорт" з Дніпра спортсменів із вадами слуху бере участь в чемпіонаті України серед колективів Першої ліги – третього за рангом дивізіону. До недавніх пір вона виступала у Вищій лізі – другій за силою. Також дефлімпійці грають в аматорських змаганнях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українець Михайлюк провів за "Торонто" результативний матч в НБА.