Українці Михайлюк і Лень допомогли перемогти своїм командам у НБА

1,6 т.

Успішно зіграли команди обох українців у НБА в ніч проти четверга, 25 листопада. "Торонто" Святослава Михайлюка на виїзді вирвало перемогу у "Мемфіса" – 126:113. Причому канадський колектив програв першу половину з різницею в 12 очок, але в другій кардинально змінив перебіг подій.

Вихованець школи "Черкаських Мавп" вийшов у складі "Репторс" з лави запасних та зіграв майже 18 хвилин. Свят набрав вісім очок, реалізувавши два з чотирьох дальніх кидків та один із трьох середніх. Також в активі Михайлюка – по одному підбиранню та перехопленню. При цьому 24-річний українець жодного разу не сфолив і не зробив жодної втрати. Дивіться огляд зустрічі у Мемфісі.

Дуже продуктивно провів свої 17 хвилин у матчі за "Сакраменто" проти "Портленда" (125:121) наш центровий Олексій Лень. 28-річний уродженець Луганщини набрав 12 очок, реалізувавши всі чотири двоочкові кидки, один із двох дальніх, а також єдиний штрафний.

Центровий "Сакраменто Кінгз" Олексій Лень

Крім того, українець зробив три підбирання, дві передачі та один блок-шот. Щоправда, заробив аж чотири фоли. Дивіться найкращі моменти гри в Сакраменто.

"Торонто" посідає 12-е місце у Східній конференції (9 перемог/10 поразок), "Сакраменто" – 11-е в Західній (7/12).

Як повідомляв OBOZREVATEL, зірковий Леброн Джеймс розбив супернику обличчя.

Ми також писали, що тренер збірної України націлений на вихід на чемпіонат світу.