Український захисник приніс перемогу в Суперлізі Паріматч, влучивши за 0,7 секунди до кінця. Відео

Одеса - Будівельник

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 25 лютого, відбувся єдиний поєдинок у Суперлізі Парімтч. БК "Одеса" вдома переміг "Будівельник" – 81:80.

Переможний кидок зробив український захисник господарів Юрій Кондраков за 0,7 секунди до фінального свистка.

Перебіг матчу

У дебюті зустрічі більш зіграними виявилися гості, які одразу захопили лідерство. Та після половини першої чверті господарі перехопили ігрову ініціативу. Переломними стали дальні влучання Кондракова й Новікова. Ще до кінця ігрового часу чверті одесити відірвалися вперед на чотири очки.

У другій 10-хвилинці номінальні господарі матчу в Южному продовжили збільшувати перевагу. Під час гри перевага одеситів сягала 15 очок. У першій половині гравці Олега Юшкіна переважали киян майже за всіма статистичними показниками. Чи не найсуттєвішою була перевага в реалізації триочкових: 7 проти 3. У того ж Новікова за першу половину було реалізовано 4 з 6 дальніх кидків.

З початком другої половини кияни вирівняли гру. На якусь мить їм навіть вдалося знову вийти в матчі вперед. Однак на заключну чверть команди пішли за триочкової переваги одеситів із перспективою традиційних гойдалок на заключну частину поєдинку.

Очікування повністю виправдалися. Здавалося, що переможцем цієї лотереї став Будівельник, коли Кобець влучив з-за дуги майже за три секунди до кінця ігрового часу. Кияни вже готувалися святкувати перемогу в два очки, як після поновлення гри Кондраков устиг прорватися на ударну позицію і також влучно пробив із дальньої відстані. Тепер уже одесити були попереду на один бал і менше ніж за секунду ігрового часу до сирени. Кияни спробували продертися під кільце суперника та влучного завершення атаки не вийшло. Відтак третя в сезоні перемога одеситів в очному поєдинку з киянами.

Герої матчу

Юрій Кондраков із 18-ма очками став найрезультативнішим у одеситів, а його четвертий влучний кидок із восьми спроб став переможним у матчі. Кобець із 22-ма очками став найрезультативнішим у матчі.