Українські баскетболісти 3х3 вийшли у півфінал Юнацької Олімпіади

15,6 т.

Збірна України з баскетболу вийшла у півфінал чоловічого турніру на Юнацькій Олімпіаді-2018 у Буенос-Айресі. Наші хлопці домоглися цього права, перегравши італійську команду —14:11.

"Жовто-сині" в складі Олександра Сидорука, Ігоря Сергєєва, Іллі Зайця і Віталія Шорсткого з перших секунд постаралася відірватися від суперника завдяки дальнім кидкам, проте Заєць і Сидорук не потрапляли в кільце.

Читайте: Україна зробила грандіозний ривок у медальному заліку Юнацької Олімпіади

Суперник же до середини матчу заробив перевагу 7:3. Підопічні Володимира Журжія тут же відповіли двома влучними кидками із-за дуги від Зайця. За чотири з половиною хвилини українці наздогнали суперника — 7:7.

Вирішальна стадія гри перетворилася на справжні гойдалки. За хвилину і сім секунд до сирени Шорсткий вдало атакував кільце суперника із-за дуги. Віталій поставив крапку в грі, реалізувавши штрафний.

У півфіналі 17 жовтня "жовто-сині" зіграють із переможцем пари Аргентина - Грузія.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу 3х3 завершила виступи на Юнацькій Олімпіаді, програвши у чвертьфіналі австралійкам.