Українки здобули розкішну перемогу у відборі на Євробаскет-2019

15,8 т.

Жіноча збірна України з баскетболу здобула переконливу перемогу над командою Болгарії в матчі відбору до чемпіонату Європи-2019. На виїзді підопічні Горана Бошковича підтвердили статус фаворита, не давши супернику жодного шансу - 86:60.

"Жовто-сині" не найвдалішим чином почали поєдинок. Болгарки досить впевнено себе почували і до середини стартової десятихвилинки домоглися відриву в п'ять очок. Однак вже до першої перерви таку ж перевагу мали гості. Збірна України завдяки ефективній грі Аліни Ягупової, Таїсії Удоденко і Міріам Уро-Ніле вивели команду вперед.

Читайте: Україна - Словенія: де і за скільки купити квитки на матч кваліфікації Кубка світу з баскетболу

У другій чверті наші співвітчизниці продовжили нарощувати перевагу в рахунку. Господині паркету нічого не могли вдіяти з швидким переходом суперниць з оборони в атаку. У підсумку перед великою перервою відрив українок становив уже 10 пунктів.

Наші дівчата, повернувшись на паркет, просто зім'яли опоненток. Блискуча гра на своєму щиті і результативність в атаці дозволив "жовто-синім" організувати ривок 17:4. Цей момент наперед результат зустрічі, адже перед заключною десятихвилинкою рахунок був 64:35.

Остання чверть перетворилася на порожню формальність. Команда Горана Бошковича впевнена довела гру до загальної перемоги. Найрезультативнішою у складі команди стала Аліна Ягупова, на рахунку якої 32 очки.

Таким чином, наші дівчата продовжують битву з іспанками за перше місце у відбірковій групі. Саме з піренейкамі "жовто-сині" зіграють в заключній зустрічі кваліфікації. Матч пройде 21 листопада в Мелільї.

Відзначимо, що до фінальної частини чемпіонату Європи виходять переможці груп, а також шість кращих збірних з числа тих, що посядуть другі місця.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чоловіча збірна України отримала потужне посилення перед матчами кваліфікації до Кубка світу з баскетболу.