Українець Михайлюк встановив рекорд у НБА

18,6 т.
Святослав Михайлюк проти Джейлена Брауна

Український баскетболіст "Детройта" Святослав Михайлюк провів свій найкращий матч у кар'єрі НБА та допоміг команді здобути виїзну перемогу над "Бостоном" – 116:103.

Вихованець школи "Черкаських Мавп" пробув на майданчику 29 хвилин, зумівши набрати рекордне для себе 21 очко (1/1 двоочкових, 5/8 триочкових і 4/5 штрафних), 1 підбирання, 5 передач за одного персонального зауваження.

На його рахунку також неймовірний кидок із сиреною зі своєї половини поля на останніх секундах третьої чверті.

Ця перемога дозволила "Детройту" перервати серію з трьох поразок поспіль і стала для команди 15-ю в сезоні за 27 невдач.

"Бостон" – "Детройт" 103: 116 (24:27, 35:30, 23:34 21:25)

"Бостон": Гейворд (25 + 7 підбирань), Браун (24 + 12 підбирань), Вокер (19), Тайс (9 + 7 підбирань + 6 передач), Смарт (3) – старт; Вонамейкер (9), Кантер (6), Грін (4), Ленгфорд (2), Оджелей (2), Г. Вільямс (0), Пуар'є (0).

"Детройт": Думбуя (24), Роуз (22 + 6 передач), Драммонд (13 + 13 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Снелл (6), Браун (4) – старт; М-ф Морріс (23), Михайлюк (21), Вуд (2), Фрейзер (1), Гелловей (0), Макер (0).

Читайте: Українець Лень оформив другий дабл-дабл у НБА поспіль

Як повідомляв OBOZREVATEL, Святослав Михайлюк показав ефективний баскетбол у попередньому матчі "Детройта" проти "Нового Орлеана".