Українець Михайлюк стартував із "Торонто" в новому сезоні НБА

759
Михайлюк, жовтень 2021

У ніч на 21 жовтня в Національній баскетбольній асоціації відбулися чергові матчі стартового туру регулярного сезону 2021/2022. "Торонто Репторс" захисника збірної України Святослава Михайлюка на своєму майданчику поступилися "Вашингтон Взардз" із рахунком 83:98. Господарі програли три перші чверті і лише трохи скоротили відставання в останній (24:17).

Вихованець школи "Черкаських Мавп" провів на майданчику 16 хвилин, набрав чотири очки і зробив три підбирання. Свят реалізував один із двох кидків із середньої дистанції, обидва штрафних, але невдало використав всі три дальні спроби. У пасиві Михайлюка одна втрата і чотири фоли.

Михайлюк має хороші перспективи в "Торонто".

"Сакраменто Кінгз" українського центрового Олексія Леня вирвали перемогу в гостях у "Портленд Трейл Блейзерс" – 124:121. Правда, наш співвітчизник на майданчик не виходив.

Наступні матчі команди українців зіграють в суботу вранці за київським часом. "Сакраменто" прийме "Юту", а "Торонто" поїде в гості до "Бостона".

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" здобув другу перемогу в Кубку Європи ФІБА.

Ми проаналізували, що чекає Михайлюка в "Торонто" і чому Лень повинен рубитися: перспективи українців у новому сезоні НБА.