Українець Михайлюк ефектно дебютував за клуб НБА

13,4 т.

Український баскетболіст Святослав Михайлюк провів перший матч у складі "Лос-Анджелес Лейкерс", яким був обраний під 47-м номером на драфті НБА-2018. Наш співвітчизник взяв участь у грі літньої ліги із "Сакраменто Кінгз".

Вихованець "Черкаських Мавп" вийшов у стартовому складі і провів на майданчику 23 хвилини. За цей час Святослав набрав 15 очок, реалізувавши три з шести триочкових і три з чотирьох двоочкових. Крім того, Михайлюк відзначився двома ефектними данками.

Читайте: Здивовані: клуб НБА у захваті від підписання українця

Зазначимо, що "Лейкерс" були попереду суперника протягом усього матчу, але в останній чверті гри "королівському клубу" вдалося переломити хід зустрічі і вирвати перемогу - 98:93.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на драфті НБА-2018 окрім Святослава Михайлюка під 44-м номером був обраний ще один українець - Іссуф Санон. Молода зірка нашого баскетболу виступатиме за "Вашингтон Візардз".