Українець Лень видав фантастичний матч в НБА

8,0 т.

Центровий збірної України і клубу "Атланта Хокс" Олексій Лень провів чудовий матч регулярного чемпіонату НБА прнотів клубу "Орландо".

Наш баскетболіст провів на майданчику 19 хвилин і за цей час набрав 16 очок, ставши найрезультативнішим баскетболістом "Хокс" в цьому матчі. Також на рахунку Леня 2 підбирання, 1 ассист і 1 блокшот.

Олексій Лень

Українець реалізував 4 з 7 кидків з гри, двічі був точний з триочкової лінії, а також 6 разів влучив з лінії штрафних кидків.

На жаль, блискуча гра Леня не допомогла його команді перемогти. У підсумку, "Хокс" поступився "Орландо" з рахунком 108: 124.

Читайте: ''З нетерпінням чекаємо'': в "Детройті" зачаровані грою українця Михайлюка

Як повідомляв OBOZREVATEL, український баскетболіст "Барселони" Артем Пустовий допоміг своїй команді здобути розгромну перемогу матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії проти "Фуенлабрада".

Центровий збірної України видав приголомшливу результативність, за 19 хвилин проведених на паркеті набравши 15 очок (6/7 двоочкових, 3/4 штрафних).