Українець Лень показав потужну гру, познущавшись із легенди НБА — момент потрапив на відео

8,6 т.

Баскетболіст збірної України Олексій Лень показав феноменальну гру в черговому передсезонному матчі НБА. У ніч на 11 жовтня "Атланта Хоукс", кольори якої захищає наш співвітчизник, обіграла "Сан-Антоніо" у надрезультативному матчі — 130:127.

Український центровий провів на майданчику 35,5 хвилин, за які набрав 16 очок, зробив 10 підборів і п'ять передач.

Читайте: ''Відмінно працює'': зірка НБА висловився про українця Михайлюка

При цьому один з моментів за участі Леня увійшов у топ-10 дня, посівши у списку друге місце. У третій чверті гри Олексій, отримавши передачу від партнера, ефективним данком через легендарного По Газоля буквально вбив м'яч у кошик.

Інший представник України в НБА Святослав Михайлюк взяв участь у перемозі своєї "Лос-Анджелес Лейкерс" над "Голден Стейт" — 123:113. Вихованець "Черкаських Мавп" набрав чотири очки, зробив по одній передачі і підбору за 14,5 хвилин на паркеті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Святослав Михайлюк відверто розповів про те, як потрапив у НБА.