Українець Лень переможно дебютував за новий клуб НБА

Алекс Лень

Український центровий Олексій Лень, який у міжсезоння підписав контракт із чемпіонами НБА 2019 року "Торонто Репторс", дебютував за новий клуб. Зустріч проти "Шарлотт" завершилася перемогою 111:100.

Баскетболіст збірної України за вісім із половиною хвилин, проведених на майданчику, набрав три очки, закинувши три із шести штрафних. Крім того, 27-річний уродженець Антрацита зібрав три підбирання, зробив два перехоплення й поставив один блокшот. У пасиві українця чотири фоли й одна втрата.

Усього наш співвітчизник узяв участь у 467 матчах НБА, у середньому набираючи 8 очок, 6,3 підбирань і 1 блокшот.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні український захисник "Детройта" Святослав Михайлюк яскраво стартував у передсезонному турнірі Національної баскетбольної асоціації (НБА), взявши участь в матчі проти "Нью-Йорка" 84:90.

Вихованець школи "Черкаських Мавп", яку заснував Михайло Бродський, за 16 хвилин на майданчику набрав 14 очок (0/1 двоочкових, 4/8 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання та скоїв 3 перехоплення.

Один із "трюльникiв" Михайлюка став справжньою окрасою в грі. М'яч після кидка гравця збірної України вдарився об дужку, вискочив на поверхню щита і після цього залетів у кільце.